Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Online půjčka bez poplatků, rychlá půjčka

Banka Vám nepůjčí? My ano a získat s námi můžete až 300 000 Kč. Nemusíte chodit znovu marně žádat do banky, ani zdůvodňovat, na jaké účely si potřebujete půjčit. S námi potřebujete jen přístup k internetu a chvilku času pro vyplnění přihlašovacího formuláře k žádosti o půjčku.

Před podpisem smlouvy se vždy dozvíte výši splátky, délku splácení a přesnou částku, kolik zaplatíte celkem. S klienty jednáme na rovinu. Naše půjčky jsou naprosto transparentní a disponují zcela přehlednými obchodními podmínkami.

Chytrá půjčka na cokoli

Nemusíte hledat ručitele, nebo zastavovat svůj majetek. Ani dokládat jeho výši. Dalšími výhodami jsou rychlost sjednání půjčky a skutečnost, že neprověřujeme registry dlužníků. Nabízíme i možnost předčasného splacení, čímž ušetříte peníze na budoucích úrocích. Půjčku můžete kdykoliv doplatit dříve v souladu s platnou legislativou České republiky.

Co je ke sjednání půjčky u nás zapotřebí? Mnoho toho není. Postačí Vám platný doklad totožnosti, potvrzení o příjmu, trvalé bydliště mimo adresu městského či obecního úřadu a nebýt v exekuci. Potvrzením o příjmu se rozumí doklad o tom, že pobíráte mzdu, důchod, mateřskou nebo že máte příjmy z podnikání. Osobám samostatně výdělečně činným však dokážeme půjčit i bez doložení příjmů, pokud by jim stačila menší půjčka do výše 75 000 Kč.

Chytrá nebankovní půjčka i po insolvenci

O peníze si u nás mohou říci i lidé, u kterých proběhla insolvence a je řádně ukončena. V takovém případě nabízíme k čerpání až 50 000 Kč. Jedinou podmínkou je předložit potvrzení o příjmu, který dosahuje výše alespoň 12 000 Kč měsíčně.

Na dobrou půjčku zkrátka nemusíte čekat pouze v bance. Zprostředkujeme ji Vám tak rychle, jak je to jen možné u poskytovatelů napříč bankovním i nebankovním sektorem. Některé společnosti právě z nebankovní sféry mají čas od času takové akční nabídky, že se těm bankovním dokáží vyrovnat, nebo alespoň přiblížit. Exkluzivitu pro žadatele pochopitelně představuje i dostupnost takové půjčky. Neváhejte proto dlouho a řekněte si o tu svou.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.